Dlaczego projekt?

Przez wiele lat jako project manager wspólnie z zespołem freelancerów z całego świata pracowałam nad projektami tłumaczeniowymi.

Doświadczenie zawodowe nauczyło mnie traktowania członków zespołu jako specjalistów w danej dziedzinie, wsłuchiwać się w ich opinie i polegać na ich doświadczeniu, bez narzucania jedynej „słusznej drogi”.

Taką relację tworzę z pacjentami. Kto zna Ciebie lepiej niż Ty sam? Nie chcę modyfikować Tobie życia na siłę i wywracać go do góry nogami.

Zależy mi na wpisaniu się w styl Twojego działania. Razem małymi krokami wprowadzimy takie zmiany na jakie pozwoli nam Twój tryb życia.

Zmiany, które będą skuteczne, ale nie będą uciążliwe tak by stały się częścią Twojego życia a nie tylko „dietą” na chwilę.

Dlaczego zdrowie?

Czy posiadamy cokolwiek cenniejszego? Poprawa naszego zdrowia, a tym samym naszego samopoczucia, powinna być kluczowym „projektem” naszego życia. I ja Tobie w tym pomogę! Będę Ci towarzyszyć w procesie zmiany i przejdę z Tobą drogę do upragnionego celu. Pamiętaj, nie musisz podążać samotnie. Z racji tego, że jestem dyplomowanym psychologiem do każdego pacjenta podchodzę holistycznie. Zależy mi na poprawie jakości życia a nie na tworzeniu tylko krótkotrwałych planów żywieniowych.

Dlaczego figa w logo?

Bo nie lubię sztampy a zarazem uwielbiam wychodzić poza schemat. Figa jest piękna, figa jest bardzo zdrowa. Przede wszystkim figa jest nieprzeciętna tak jak Ty:) i takie jest moje podejście do każdego pacjenta.

Dlaczego Anna Śniady?

Dlatego, że mam kompetencje, wiedzę oraz pokłady empatii i zrozumienia by wspomóc Cię w wyzwaniach jakim stawiasz czoło. Doskonale rozumiem z czym się zmagasz ponieważ z własnego doświadczenia wiem co oznacza balansowanie na krawędzi prawidłowego BMI.

Zapraszam do kontaktu:)